Kırklareli Nevşehir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli Nevşehir arası kaç km, Kırklareli Nevşehir arası kaç saat, Kırklareli Nevşehir Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli Nevşehir Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli Nevşehir Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli Nevşehir Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli Nevşehir arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - Nevşehir Arası

Araba Süresi: 9 saat 34 dakika 
Araba Mesafesi: 908 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 908 kilometre 
Otobüs Süresi: 12 saat 30 dakika 
Yürüme Mesafesi: 174 saat - 844 km 
Otobüs Sefer Sayısı:  

Kırklareli Nevşehir Arası Kaç Km?

Kırklareli - Nevşehir arası 908 kilometre'dir.


Kırklareli Nevşehir Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli Nevşehir arası araba ile 9 saat 34 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli Nevşehir Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli Nevşehir arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 908 kilometre mesafede 59.0 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1358 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 49.9 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1049 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 451 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli Nevşehir Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli Nevşehir arası otobüs ile 12 saat 30 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile Nevşehir Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

Nevşehir, Nevşehir ilinin merkezi olan şehirdir. Antik İsmi Nissa'dır. Selçuklu döneminde fethedilip ismi Muşkara olmuştur.Lale Devri'nin ünlü sadrazamı Damat İbrahim Paşa burada doğmuş ve döneminde şehri imar edip hanlar, camiler, hamamlar gibi yapıların inşasına öncülük ederek bölgenin kalkınmasında önemli bir etkide bulunmuştur. Adını değiştirerek Farsçada "Yeni Şehir" anlamına gelen Nevşehir adını vermiştir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -