Kırklareli Ordu Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli Ordu arası kaç km, Kırklareli Ordu arası kaç saat, Kırklareli Ordu Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli Ordu Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli Ordu Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli Ordu Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli Ordu arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - Ordu Arası

Araba Süresi: 12 saat 33 dakika 
Araba Mesafesi: 1059 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 1059 kilometre 
Otobüs Süresi: 16 saat 45 dakika 
Yürüme Mesafesi: 208 saat - 1.014 km 
Otobüs Sefer Sayısı:  

Kırklareli Ordu Arası Kaç Km?

Kırklareli - Ordu arası 1059 kilometre'dir.


Kırklareli Ordu Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli Ordu arası araba ile 12 saat 33 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli Ordu Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli Ordu arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1059 kilometre mesafede 68.8 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1584 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 58.2 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1224 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 525 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli Ordu Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli Ordu arası otobüs ile 16 saat 45 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile Ordu Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

Ordu, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık yirmi dokuzuncu şehridir. Karadeniz Bölgesinde Doğu Karadeniz bölümünde yer almaktadır. Ancak yeni oluşturulan ve bölgesel karışıklıkları ortadan kaldırmak için düzenlenen yeni bölgesel istatistiki düzenlemelerde Ordu ilinin tamamı Doğu Karadeniz topraklarında kaldı.Osmanlı döneminde, 1920 yılında, bağlı olduğu Trabzon vilayetinden ayrılmış, 4 Nisan 1920 tarihinde il statüsüne kavuşmuştur.

arasi kac km

Oberndorf bei Salzburg Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Zell am See Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Hallein Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Saalfelden am Steinernen Meer Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Bischofshofen Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Salzburg Saat Kaç? Avusturya -Wölfnitz Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Ruprecht Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villacher Vorstadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Annabichl Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Peter Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Völkendorf Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach-Innere Stadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Viktring Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Spittal an der Drau Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Lind Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Auen Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Finkenstein am Faaker See Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Veit an der Glan Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Martin Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Klagenfurt am Wörthersee Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Karintiya Saat Kaç? Avusturya -Axams Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Amras Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Völs Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Landeck Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kitzbühel Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kufstein Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Lienz Saat Kaç? Tirol, Avusturya -