Kırklareli Osmaniye Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli Osmaniye arası kaç km, Kırklareli Osmaniye arası kaç saat, Kırklareli Osmaniye Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli Osmaniye Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli Osmaniye Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli Osmaniye Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli Osmaniye arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - Osmaniye Arası

Araba Süresi: 12 saat 26 dakika 
Araba Mesafesi: 1220 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 1220 kilometre 
Otobüs Süresi: 15 saat 56 dakika 
Yürüme Mesafesi: 218 saat - 1.110 km 
Otobüs Sefer Sayısı:  

Kırklareli Osmaniye Arası Kaç Km?

Kırklareli - Osmaniye arası 1220 kilometre'dir.


Kırklareli Osmaniye Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli Osmaniye arası araba ile 12 saat 26 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli Osmaniye Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli Osmaniye arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1220 kilometre mesafede 79.3 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1824 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 67.1 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1410 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 605 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli Osmaniye Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli Osmaniye arası otobüs ile 15 saat 56 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile Osmaniye Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

Osmaniye, Türkiye'nin Osmaniye ilinde yer alan bir şehir ve aynı ilin merkez ilçesidir.Çukurova ilk çağlardan itibaren çeşitli uygarlıklara (Hitit, Pers, Roma) beşiklik yapmıştır. Coğrafi ve stratejik konumu itibarıyla yerleşmeye müsait olan Osmaniye, Doğu Anadolu'nun giriş kapısı durumundadır. Orta Doğu ülkeleri ile bağlantı sağlayan yol üzerindedir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -