Kırklareli Sakarya Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli Sakarya arası kaç km, Kırklareli Sakarya arası kaç saat, Kırklareli Sakarya Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli Sakarya Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli Sakarya Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli Sakarya Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli Sakarya arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - Sakarya Arası

Araba Süresi: 3 saat 47 dakika 
Araba Mesafesi: 350 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 350 kilometre 
Otobüs Süresi: 8 saat 20 dakika 
Yürüme Mesafesi: 65 saat - 319 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 2 

Kırklareli Sakarya Arası Kaç Km?

Kırklareli - Sakarya arası 350 kilometre'dir.


Kırklareli Sakarya Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli Sakarya arası araba ile 3 saat 47 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli Sakarya Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli Sakarya arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 350 kilometre mesafede 22.8 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 524 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 19.3 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 405 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 174 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli Sakarya Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli Sakarya arası otobüs ile 8 saat 20 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile Sakarya Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

Sakarya, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık yirmi ikinci şehri. Aynı zamanda 2021 yılında Danimarka'da aldığı ödül ile bisiklet şehri unvanını kazanmıştır.Marmara Bölgesi'nin Çatalca-Kocaeli Bölümü'nde yer alır.Sakarya ekonomisinde tarımın önemli bir yeri vardır. Hendek, Karasu ve Kocaali ilçelerinde fındık yetiştiriciliği mevcuttur.Ayrıca mısır tarımı da yapılmaktadır. Sakarya'da sanayi son zamanlarda gelişmeye başlamıştır.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -