Kırklareli Samsun Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli Samsun arası kaç km, Kırklareli Samsun arası kaç saat, Kırklareli Samsun Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli Samsun Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli Samsun Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli Samsun Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli Samsun arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - Samsun Arası

Araba Süresi: 10 saat 25 dakika 
Araba Mesafesi: 936 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 936 kilometre 
Otobüs Süresi: 13 saat 
Yürüme Mesafesi: 184 saat - 893 km 
Otobüs Sefer Sayısı:  

Kırklareli Samsun Arası Kaç Km?

Kırklareli - Samsun arası 936 kilometre'dir.


Kırklareli Samsun Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli Samsun arası araba ile 10 saat 25 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli Samsun Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli Samsun arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 936 kilometre mesafede 60.8 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1400 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 51.5 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1082 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 464 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli Samsun Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli Samsun arası otobüs ile 13 saat sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile Samsun Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

Samsun, Türkiye'nin büyükşehir statüsündeki otuz ilinden biridir. Karadeniz Bölgesi'ndeki Orta Karadeniz Bölümü'nde, Türkiye coğrafyasının en kuzeyinde merkezî bir noktada yer alır.Karadeniz Bölgesi'nin eğitim, sağlık, sanayi, ticaret, ulaşım ve ekonomi açılarından en gelişmiş şehri olan Samsun kalkınmada birinci derecede öncelikli yörelerden biridir.

arasi kac km

Oberndorf bei Salzburg Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Zell am See Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Hallein Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Saalfelden am Steinernen Meer Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Bischofshofen Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Salzburg Saat Kaç? Avusturya -Wölfnitz Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Ruprecht Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villacher Vorstadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Annabichl Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Peter Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Völkendorf Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach-Innere Stadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Viktring Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Spittal an der Drau Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Lind Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Auen Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Finkenstein am Faaker See Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Veit an der Glan Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Martin Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Klagenfurt am Wörthersee Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Karintiya Saat Kaç? Avusturya -Axams Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Amras Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Völs Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Landeck Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kitzbühel Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kufstein Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Lienz Saat Kaç? Tirol, Avusturya -