Kırklareli Şanlıurfa Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli Şanlıurfa arası kaç km, Kırklareli Şanlıurfa arası kaç saat, Kırklareli Şanlıurfa Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli Şanlıurfa Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli Şanlıurfa Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli Şanlıurfa Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli Şanlıurfa arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - Şanlıurfa Arası

Araba Süresi: 15 saat 10 dakika 
Araba Mesafesi: 1487 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 1487 kilometre 
Otobüs Süresi: 14 saat 47 dakika 
Yürüme Mesafesi: 274 saat - 1.329 km 
Otobüs Sefer Sayısı:  

Kırklareli Şanlıurfa Arası Kaç Km?

Kırklareli - Şanlıurfa arası 1487 kilometre'dir.


Kırklareli Şanlıurfa Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli Şanlıurfa arası araba ile 15 saat 10 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli Şanlıurfa Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli Şanlıurfa arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1487 kilometre mesafede 96.7 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 2224 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 81.8 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1718 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 737 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli Şanlıurfa Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli Şanlıurfa arası otobüs ile 14 saat 47 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile Şanlıurfa Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

Şanlıurfa, halk arasındaki kısa adıyla Urfa veya eski çağlarda bilinen adıyla Edessa, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık sekizinci şehridir.Şehrin yaklaşık 12 km kuzeydoğusunda, MÖ 10.000 yılına ait olduğu düşünülen ve dünyanın bilinen en eski tapınağı olan Göbeklitepe bulunmaktadır.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -