Kırklareli Sinop Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli Sinop arası kaç km, Kırklareli Sinop arası kaç saat, Kırklareli Sinop Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli Sinop Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli Sinop Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli Sinop Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli Sinop arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - Sinop Arası

Araba Süresi: 9 saat 12 dakika 
Araba Mesafesi: 821 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 821 kilometre 
Otobüs Süresi: 12 saat 30 dakika 
Yürüme Mesafesi: 159 saat - 776 km 
Otobüs Sefer Sayısı:  

Kırklareli Sinop Arası Kaç Km?

Kırklareli - Sinop arası 821 kilometre'dir.


Kırklareli Sinop Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli Sinop arası araba ile 9 saat 12 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli Sinop Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli Sinop arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 821 kilometre mesafede 53.4 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1228 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 45.2 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 949 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 407 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli Sinop Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli Sinop arası otobüs ile 12 saat 30 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile Sinop Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

Sinop, Türkiye'nin Karadeniz Bölgesi'nin orta kesiminde bulunan Sinop ili'nin merkezi olan şehirdir. Karadeniz kıyısında, Boztepe Burnu'nun karayla birleşme noktasında yer alır.Sinop Kalesi, tarihi ve turizm açısından kentin en ilginç yeridir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -