Kırklareli Sivas Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli Sivas arası kaç km, Kırklareli Sivas arası kaç saat, Kırklareli Sivas Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli Sivas Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli Sivas Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli Sivas Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli Sivas arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - Sivas Arası

Araba Süresi: 12 saat 29 dakika 
Araba Mesafesi: 1176 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 1176 kilometre 
Otobüs Süresi: 14 saat 44 dakika 
Yürüme Mesafesi: 212 saat - 1.032 km 
Otobüs Sefer Sayısı:  

Kırklareli Sivas Arası Kaç Km?

Kırklareli - Sivas arası 1176 kilometre'dir.


Kırklareli Sivas Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli Sivas arası araba ile 12 saat 29 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli Sivas Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli Sivas arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1176 kilometre mesafede 76.4 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1759 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 64.7 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1359 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 583 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli Sivas Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli Sivas arası otobüs ile 14 saat 44 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile Sivas Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

Sivas, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesi'nde yer alan Sivas ilinin merkez ilçesi ve bölgenin en eski ve önemli kentlerinden biridir.Kazı ve araştırmalarda ele geçen buluntular, yörede ilk yerleşimin Cilalı Taş Devri'ne (M.Ö. 8000-5500) uzandığını göstermektedir.

arasi kac km

Oberndorf bei Salzburg Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Zell am See Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Hallein Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Saalfelden am Steinernen Meer Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Bischofshofen Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Salzburg Saat Kaç? Avusturya -Wölfnitz Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Ruprecht Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villacher Vorstadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Annabichl Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Peter Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Völkendorf Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach-Innere Stadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Viktring Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Spittal an der Drau Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Lind Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Auen Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Finkenstein am Faaker See Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Veit an der Glan Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Martin Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Klagenfurt am Wörthersee Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Karintiya Saat Kaç? Avusturya -Axams Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Amras Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Völs Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Landeck Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kitzbühel Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kufstein Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Lienz Saat Kaç? Tirol, Avusturya -