Kırklareli Tekirdağ Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli Tekirdağ arası kaç km, Kırklareli Tekirdağ arası kaç saat, Kırklareli Tekirdağ Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli Tekirdağ Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli Tekirdağ Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli Tekirdağ Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli Tekirdağ arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - Tekirdağ Arası

Araba Süresi: 1 saat 27 dakika 
Araba Mesafesi: 89,8 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 89,8 kilometre 
Otobüs Süresi: 2 saat 30 dakika 
Yürüme Mesafesi: 15 saat 59 dakika - 79,0 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 10 

Kırklareli Tekirdağ Arası Kaç Km?

Kırklareli - Tekirdağ arası 89,8 kilometre'dir.


Kırklareli Tekirdağ Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli Tekirdağ arası araba ile 1 saat 27 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli Tekirdağ Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli Tekirdağ arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 89,8 kilometre mesafede 5.8 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 134 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 4.9 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 103 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 45 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli Tekirdağ Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli Tekirdağ arası otobüs ile 2 saat 30 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile Tekirdağ Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

Tekirdağ, Marmara Denizi'nin kuzey kıyısında, Avrupa Türkiye'nin Trakya kesiminde bir ildir. Başkentinin adı da Tekirdağ'dır.Tekirdağ ilçesi tarım ürünleri limanına sahip bir ticaret merkezidir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -