Kırklareli Trabzon Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli Trabzon arası kaç km, Kırklareli Trabzon arası kaç saat, Kırklareli Trabzon Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli Trabzon Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli Trabzon Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli Trabzon Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli Trabzon arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - Trabzon Arası

Araba Süresi: 15 saat 3 dakika 
Araba Mesafesi: 1306 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 1306 kilometre 
Otobüs Süresi: 19 saat 45 dakika 
Yürüme Mesafesi: 259 saat - 1.257 km 
Otobüs Sefer Sayısı:  

Kırklareli Trabzon Arası Kaç Km?

Kırklareli - Trabzon arası 1306 kilometre'dir.


Kırklareli Trabzon Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli Trabzon arası araba ile 15 saat 3 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli Trabzon Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli Trabzon arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1306 kilometre mesafede 84.9 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1953 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 71.8 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1509 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 648 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli Trabzon Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli Trabzon arası otobüs ile 19 saat 45 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile Trabzon Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

Trabzon Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık yirmi yedinci şehridir. Karadeniz Bölgesi'nin Doğu Karadeniz Bölümü'nde yer alan ilin Karadeniz'e kıyısı bulunur.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -