Kırklareli Yalova Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli Yalova arası kaç km, Kırklareli Yalova arası kaç saat, Kırklareli Yalova Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli Yalova Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli Yalova Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli Yalova Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli Yalova arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - Yalova Arası

Araba Süresi: 3 saat 46 dakika 
Araba Mesafesi: 318 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 318 kilometre 
Otobüs Süresi: 6 saat 
Yürüme Mesafesi: 40 saat - 238 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 1 

Kırklareli Yalova Arası Kaç Km?

Kırklareli - Yalova arası 318 kilometre'dir.


Kırklareli Yalova Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli Yalova arası araba ile 3 saat 46 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli Yalova Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli Yalova arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 318 kilometre mesafede 20.7 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 476 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 17.5 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 368 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 158 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli Yalova Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli Yalova arası otobüs ile 6 saat sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile Yalova Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

Yalova, Yalova ilinin merkezi olan ilçedir. 6 Haziran 1995 tarihinde kurulan Yalova ilinin merkez ilçesi olmuştur. Armutlu Yarımadası'nın kuzey kıyısı ile Samanlı Dağları'nın kuzey eteklerine kurulmuş olan Yalova, Türkiye'nin kuzeybatısında, Marmara bölgesinin güneydoğu kesiminde yer almaktadır.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -