Kırklareli Zonguldak Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli Zonguldak arası kaç km, Kırklareli Zonguldak arası kaç saat, Kırklareli Zonguldak Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli Zonguldak Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli Zonguldak Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli Zonguldak Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli Zonguldak arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - Zonguldak Arası

Araba Süresi: 6 saat 31 dakika 
Araba Mesafesi: 533 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 533 kilometre 
Otobüs Süresi: 11 saat 30 dakika 
Yürüme Mesafesi: 99 saat - 478 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 3 

Kırklareli Zonguldak Arası Kaç Km?

Kırklareli - Zonguldak arası 533 kilometre'dir.


Kırklareli Zonguldak Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli Zonguldak arası araba ile 6 saat 31 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli Zonguldak Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli Zonguldak arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 533 kilometre mesafede 34.6 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 797 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 29.3 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 616 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 265 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli Zonguldak Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli Zonguldak arası otobüs ile 11 saat 30 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile Zonguldak Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

Zonguldak, Zonguldak ilinin merkez ilçesi ve aynı isme sahip şehri. Karadeniz kıyısında bulunan şehir, özellikle limanıyla Türkiye'nin Karadeniz ülkeleriyle arasındaki deniz ticaretinde önemli bir yere sahiptir. Ayrıca Türkiye'nin en zengin taşkömürü madenlerini barındırır.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -