Kocaeli Erzurum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kocaeli Erzurum arası kaç km, Kocaeli Erzurum arası kaç saat, Kocaeli Erzurum Uçakla Kaç Saat?, Kocaeli Erzurum Otobüsle Kaç Saat?, Kocaeli Erzurum Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kocaeli Erzurum Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kocaeli Erzurum arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kocaeli - Erzurum Arası

Araba Süresi: 13 saat 5 dakika 
Araba Mesafesi: 1147 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 50 dakika 
Otobüs Mesafesi: 1147 kilometre 
Otobüs Süresi: 16 saat 35 dakika 
Yürüme Mesafesi: 230 saat - 1.127 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 26 

Kocaeli Erzurum Arası Kaç Km?

Kocaeli - Erzurum arası 1147 kilometre'dir.


Kocaeli Erzurum Arabayla Kaç Saat?

Kocaeli Erzurum arası araba ile 13 saat 5 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kocaeli Erzurum Arası Arabam Kaç Yakar?

Kocaeli Erzurum arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1147 kilometre mesafede 74.6 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 2684 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 63.1 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 2461 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 1056 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kocaeli Erzurum Otobüsle Kaç Saat?

Kocaeli Erzurum arası otobüs ile 16 saat 35 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kocaeli Erzurum Uçakla Kaç Saat?

Kocaeli Erzurum arası uçak ile 1 saat 50 dakika sürer.


Kocaeli ile Erzurum Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık onuncu şehridir. Şehir, ülkenin en büyük sanayi ve ticaret kentlerinden biridir. Kocaeli; SEGE-2011 sıralamasına göre İstanbul, Ankara ve İzmir'den sonra en gelişmiş şehirdir.

Erzurum Ovası'nın güneydoğu kenarında, bu ova ile Palandöken dağının temas sahasında kurulmuş olan Erzurum şehri, 758.279 nüfusu ile Doğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük üçüncü ilidir.

arasi kac km

Eskişehir İzmir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir İstanbul Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Isparta Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Iğdır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hatay Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hakkari Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gümüşhane Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Giresun Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gaziantep Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzurum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzincan Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Elazığ Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Edirne Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Düzce Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Diyarbakır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Denizli Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çorum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çankırı Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çanakkale Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bursa Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Burdur Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bolu Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bitlis Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bingöl Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bilecik Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bayburt Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Batman Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bartın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Balıkesir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Aydın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -