Kocaeli Eskişehir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kocaeli Eskişehir arası kaç km, Kocaeli Eskişehir arası kaç saat, Kocaeli Eskişehir Uçakla Kaç Saat?, Kocaeli Eskişehir Otobüsle Kaç Saat?, Kocaeli Eskişehir Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kocaeli Eskişehir Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kocaeli Eskişehir arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kocaeli - Eskişehir Arası

Araba Süresi: 3 saat 21 dakika 
Araba Mesafesi: 241 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 40 dakika 
Otobüs Mesafesi: 241 kilometre 
Otobüs Süresi: 3 saat 45 dakika 
Yürüme Mesafesi: 39 saat - 186 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 39 

Kocaeli Eskişehir Arası Kaç Km?

Kocaeli - Eskişehir arası 241 kilometre'dir.


Kocaeli Eskişehir Arabayla Kaç Saat?

Kocaeli Eskişehir arası araba ile 3 saat 21 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kocaeli Eskişehir Arası Arabam Kaç Yakar?

Kocaeli Eskişehir arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 241 kilometre mesafede 15.7 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 564 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 13.3 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 517 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 222 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kocaeli Eskişehir Otobüsle Kaç Saat?

Kocaeli Eskişehir arası otobüs ile 3 saat 45 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kocaeli Eskişehir Uçakla Kaç Saat?

Kocaeli Eskişehir arası uçak ile 40 dakika sürer.


Kocaeli ile Eskişehir Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık onuncu şehridir. Şehir, ülkenin en büyük sanayi ve ticaret kentlerinden biridir. Kocaeli; SEGE-2011 sıralamasına göre İstanbul, Ankara ve İzmir'den sonra en gelişmiş şehirdir.

Eskişehir, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık yirmi beşinci şehridir. Ayrıca nüfus bakımından Ankara, Konya, Kayseri'den sonra İç Anadolu bölgesinin en büyük 4. ilidir. 1993 yılında çıkarılan kanunla Büyükşehir Belediyesi olmuştur.

arasi kac km

Eskişehir İzmir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir İstanbul Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Isparta Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Iğdır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hatay Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hakkari Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gümüşhane Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Giresun Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gaziantep Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzurum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzincan Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Elazığ Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Edirne Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Düzce Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Diyarbakır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Denizli Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çorum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çankırı Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çanakkale Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bursa Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Burdur Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bolu Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bitlis Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bingöl Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bilecik Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bayburt Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Batman Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bartın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Balıkesir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Aydın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -