Kocaeli Karabük Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kocaeli Karabük arası kaç km, Kocaeli Karabük arası kaç saat, Kocaeli Karabük Uçakla Kaç Saat?, Kocaeli Karabük Otobüsle Kaç Saat?, Kocaeli Karabük Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kocaeli Karabük Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kocaeli Karabük arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kocaeli - Karabük Arası

Araba Süresi: 3 saat 52 dakika 
Araba Mesafesi: 324 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 324 kilometre 
Otobüs Süresi: 4 saat 15 dakika 
Yürüme Mesafesi: 64 saat - 309 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 45 

Kocaeli Karabük Arası Kaç Km?

Kocaeli - Karabük arası 324 kilometre'dir.


Kocaeli Karabük Arabayla Kaç Saat?

Kocaeli Karabük arası araba ile 3 saat 52 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kocaeli Karabük Arası Arabam Kaç Yakar?

Kocaeli Karabük arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 324 kilometre mesafede 21.1 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 485 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 17.8 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 375 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 161 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kocaeli Karabük Otobüsle Kaç Saat?

Kocaeli Karabük arası otobüs ile 4 saat 15 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kocaeli ile Karabük Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık onuncu şehridir. Şehir, ülkenin en büyük sanayi ve ticaret kentlerinden biridir. Kocaeli; SEGE-2011 sıralamasına göre İstanbul, Ankara ve İzmir'den sonra en gelişmiş şehirdir.

Karabük, Karabük ilinin merkez ilçesi. Karabük merkez olmasına rağmen, Safranbolu ilçesi tarihsel evleri sebebiyle ismini daha çok duyurmuştur. Bunun yanında Türkiye'nin ilk demir çelik fabrikasının bulunduğu Karabük merkezinde, bu fabrika sayesinde geniş bir iş sahası oluşturularak Karabük'ün gelişimi sağlanmıştır.

arasi kac km

Oberndorf bei Salzburg Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Zell am See Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Hallein Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Saalfelden am Steinernen Meer Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Bischofshofen Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Salzburg Saat Kaç? Avusturya -Wölfnitz Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Ruprecht Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villacher Vorstadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Annabichl Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Peter Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Völkendorf Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach-Innere Stadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Viktring Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Spittal an der Drau Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Lind Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Auen Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Finkenstein am Faaker See Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Veit an der Glan Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Martin Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Klagenfurt am Wörthersee Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Karintiya Saat Kaç? Avusturya -Axams Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Amras Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Völs Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Landeck Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kitzbühel Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kufstein Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Lienz Saat Kaç? Tirol, Avusturya -