Kocaeli Kars Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kocaeli Kars arası kaç km, Kocaeli Kars arası kaç saat, Kocaeli Kars Uçakla Kaç Saat?, Kocaeli Kars Otobüsle Kaç Saat?, Kocaeli Kars Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kocaeli Kars Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kocaeli Kars arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kocaeli - Kars Arası

Araba Süresi: 16 saat 5 dakika 
Araba Mesafesi: 1352 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 2 saat 
Otobüs Mesafesi: 1352 kilometre 
Otobüs Süresi: 21 saat 15 dakika 
Yürüme Mesafesi: 271 saat - 1.327 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 10 

Kocaeli Kars Arası Kaç Km?

Kocaeli - Kars arası 1352 kilometre'dir.


Kocaeli Kars Arabayla Kaç Saat?

Kocaeli Kars arası araba ile 16 saat 5 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kocaeli Kars Arası Arabam Kaç Yakar?

Kocaeli Kars arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1352 kilometre mesafede 87.9 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 2022 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 74.4 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1562 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 671 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kocaeli Kars Otobüsle Kaç Saat?

Kocaeli Kars arası otobüs ile 21 saat 15 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kocaeli Kars Uçakla Kaç Saat?

Kocaeli Kars arası uçak ile 2 saat sürer.


Kocaeli ile Kars Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık onuncu şehridir. Şehir, ülkenin en büyük sanayi ve ticaret kentlerinden biridir. Kocaeli; SEGE-2011 sıralamasına göre İstanbul, Ankara ve İzmir'den sonra en gelişmiş şehirdir.

Kars, Kars ilinin merkez ilçesidir. Türkiye'nin rakımı en yüksek il merkezlerinden biri olan, köyleri ile birlikte nüfusu 100 bini aşan şehirlerinden biridir. Merkez ilçeye bağlı, 23 mahalle ve 72 köy bulunmaktadır.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -