Kocaeli Kastamonu Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kocaeli Kastamonu arası kaç km, Kocaeli Kastamonu arası kaç saat, Kocaeli Kastamonu Uçakla Kaç Saat?, Kocaeli Kastamonu Otobüsle Kaç Saat?, Kocaeli Kastamonu Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kocaeli Kastamonu Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kocaeli Kastamonu arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kocaeli - Kastamonu Arası

Araba Süresi: 4 saat 54 dakika 
Araba Mesafesi: 441 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 
Otobüs Mesafesi: 441 kilometre 
Otobüs Süresi: 6 saat 15 dakika 
Yürüme Mesafesi: 84 saat - 402 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 34 

Kocaeli Kastamonu Arası Kaç Km?

Kocaeli - Kastamonu arası 441 kilometre'dir.


Kocaeli Kastamonu Arabayla Kaç Saat?

Kocaeli Kastamonu arası araba ile 4 saat 54 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kocaeli Kastamonu Arası Arabam Kaç Yakar?

Kocaeli Kastamonu arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 441 kilometre mesafede 28.7 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 660 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 24.3 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 510 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 219 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kocaeli Kastamonu Otobüsle Kaç Saat?

Kocaeli Kastamonu arası otobüs ile 6 saat 15 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kocaeli Kastamonu Uçakla Kaç Saat?

Kocaeli Kastamonu arası uçak ile 1 saat sürer.


Kocaeli ile Kastamonu Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık onuncu şehridir. Şehir, ülkenin en büyük sanayi ve ticaret kentlerinden biridir. Kocaeli; SEGE-2011 sıralamasına göre İstanbul, Ankara ve İzmir'den sonra en gelişmiş şehirdir.

Kastamonu, Türkiye Cumhuriyeti'nin Karadeniz Bölgesi'nde yer alan Kastamonu ilinin merkez şehridir. Gökırmak'ın bir kolu olan Karaçomak Deresi vadisinde kurulu bulunan şehrin denizden yüksekliği 774 metredir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -