Kocaeli Kayseri Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kocaeli Kayseri arası kaç km, Kocaeli Kayseri arası kaç saat, Kocaeli Kayseri Uçakla Kaç Saat?, Kocaeli Kayseri Otobüsle Kaç Saat?, Kocaeli Kayseri Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kocaeli Kayseri Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kocaeli Kayseri arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kocaeli - Kayseri Arası

Araba Süresi: 6 saat 56 dakika 
Araba Mesafesi: 697 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 20 dakika 
Otobüs Mesafesi: 697 kilometre 
Otobüs Süresi: 10 saat 25 dakika 
Yürüme Mesafesi: 131 saat - 637 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 73 

Kocaeli Kayseri Arası Kaç Km?

Kocaeli - Kayseri arası 697 kilometre'dir.


Kocaeli Kayseri Arabayla Kaç Saat?

Kocaeli Kayseri arası araba ile 6 saat 56 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kocaeli Kayseri Arası Arabam Kaç Yakar?

Kocaeli Kayseri arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 697 kilometre mesafede 45.3 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1043 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 38.3 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 806 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 346 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kocaeli Kayseri Otobüsle Kaç Saat?

Kocaeli Kayseri arası otobüs ile 10 saat 25 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kocaeli Kayseri Uçakla Kaç Saat?

Kocaeli Kayseri arası uçak ile 1 saat 20 dakika sürer.


Kocaeli ile Kayseri Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık onuncu şehridir. Şehir, ülkenin en büyük sanayi ve ticaret kentlerinden biridir. Kocaeli; SEGE-2011 sıralamasına göre İstanbul, Ankara ve İzmir'den sonra en gelişmiş şehirdir.

Kayseri, Türkiye'nin bir ilidir.Türkiye'nin toplam nüfus bakımından en kalabalık 14. şehri olup yüzölçümü olarak Türkiye'nin en büyük 8. ilidir. İç Anadolu’nun büyük ticaret ve sanayi merkezidir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -