Kocaeli Konya Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kocaeli Konya arası kaç km, Kocaeli Konya arası kaç saat, Kocaeli Konya Uçakla Kaç Saat?, Kocaeli Konya Otobüsle Kaç Saat?, Kocaeli Konya Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kocaeli Konya Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kocaeli Konya arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kocaeli - Konya Arası

Araba Süresi: 6 saat 12 dakika 
Araba Mesafesi: 618 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 15 dakika 
Otobüs Mesafesi: 618 kilometre 
Otobüs Süresi: 8 saat 15 dakika 
Yürüme Mesafesi: 103 saat - 498 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 23 

Kocaeli Konya Arası Kaç Km?

Kocaeli - Konya arası 618 kilometre'dir.


Kocaeli Konya Arabayla Kaç Saat?

Kocaeli Konya arası araba ile 6 saat 12 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kocaeli Konya Arası Arabam Kaç Yakar?

Kocaeli Konya arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 618 kilometre mesafede 40.2 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 924 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 34.0 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 714 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 307 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kocaeli Konya Otobüsle Kaç Saat?

Kocaeli Konya arası otobüs ile 8 saat 15 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kocaeli Konya Uçakla Kaç Saat?

Kocaeli Konya arası uçak ile 1 saat 15 dakika sürer.


Kocaeli ile Konya Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık onuncu şehridir. Şehir, ülkenin en büyük sanayi ve ticaret kentlerinden biridir. Kocaeli; SEGE-2011 sıralamasına göre İstanbul, Ankara ve İzmir'den sonra en gelişmiş şehirdir.

Konya, Türkiye'nin yüzölçümü bakımından en büyük ili ve en kalabalık altıncı şehridir. 31 ilçeden oluşur.1875'te kurulan Konya Belediyesi, 1987'de çıkarılan 3399 sayılı yasa gereğince "büyükşehir" statüsüne kavuşmuş olup 1989'dan beri belediye hizmetleri bu statüye göre yürütülmektedir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -