Kocaeli Mersin Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kocaeli Mersin arası kaç km, Kocaeli Mersin arası kaç saat, Kocaeli Mersin Uçakla Kaç Saat?, Kocaeli Mersin Otobüsle Kaç Saat?, Kocaeli Mersin Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kocaeli Mersin Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kocaeli Mersin arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kocaeli - Mersin Arası

Araba Süresi: 7 saat 59 dakika 
Araba Mesafesi: 855 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 855 kilometre 
Otobüs Süresi: 12 saat 45 dakika 
Yürüme Mesafesi: 156 saat - 760 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 24 

Kocaeli Mersin Arası Kaç Km?

Kocaeli - Mersin arası 855 kilometre'dir.


Kocaeli Mersin Arabayla Kaç Saat?

Kocaeli Mersin arası araba ile 7 saat 59 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kocaeli Mersin Arası Arabam Kaç Yakar?

Kocaeli Mersin arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 855 kilometre mesafede 55.6 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1279 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 47.0 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 988 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 424 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kocaeli Mersin Otobüsle Kaç Saat?

Kocaeli Mersin arası otobüs ile 12 saat 45 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kocaeli ile Mersin Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık onuncu şehridir. Şehir, ülkenin en büyük sanayi ve ticaret kentlerinden biridir. Kocaeli; SEGE-2011 sıralamasına göre İstanbul, Ankara ve İzmir'den sonra en gelişmiş şehirdir.

Mersin, Türkiye'nin bir ilidir. Dördü merkez ilçe olmak üzere 13 ilçesi vardır. Mersin Türkiye'nin Akdeniz Bölgesi'nde bulunan bir liman kentidir. Mersin Limanı Türkiye'nin en büyük limanları arasındadır. Şehirde turizm, sanayi, denizcilik gelişmiştir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -