Kocaeli Niğde Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kocaeli Niğde arası kaç km, Kocaeli Niğde arası kaç saat, Kocaeli Niğde Uçakla Kaç Saat?, Kocaeli Niğde Otobüsle Kaç Saat?, Kocaeli Niğde Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kocaeli Niğde Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kocaeli Niğde arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kocaeli - Niğde Arası

Araba Süresi: 6 saat 18 dakika 
Araba Mesafesi: 673 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 673 kilometre 
Otobüs Süresi: 9 saat 
Yürüme Mesafesi: 130 saat - 634 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 29 

Kocaeli Niğde Arası Kaç Km?

Kocaeli - Niğde arası 673 kilometre'dir.


Kocaeli Niğde Arabayla Kaç Saat?

Kocaeli Niğde arası araba ile 6 saat 18 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kocaeli Niğde Arası Arabam Kaç Yakar?

Kocaeli Niğde arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 673 kilometre mesafede 43.7 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1007 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 37.0 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 778 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 334 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kocaeli Niğde Otobüsle Kaç Saat?

Kocaeli Niğde arası otobüs ile 9 saat sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kocaeli ile Niğde Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık onuncu şehridir. Şehir, ülkenin en büyük sanayi ve ticaret kentlerinden biridir. Kocaeli; SEGE-2011 sıralamasına göre İstanbul, Ankara ve İzmir'den sonra en gelişmiş şehirdir.

Niğde, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesi'nde 1.299 m yükseklikte Niğde ilinin merkezi olan ilçedir. Niğde'nin en eski adının Nahita ya da Nakita olduğu öne sürülmektedir. Bu ada ilk kez İbn Bibi'de rastlanmıştır.Yaklaşık 10.000 yıllık bir târihî geçmişe sahip olan Niğde’de yapılan arkeolojik araştırmalar, Paleolitik Çağ’a değin uzanan buluntular vermiştir.

arasi kac km

Oberndorf bei Salzburg Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Zell am See Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Hallein Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Saalfelden am Steinernen Meer Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Bischofshofen Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Salzburg Saat Kaç? Avusturya -Wölfnitz Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Ruprecht Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villacher Vorstadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Annabichl Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Peter Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Völkendorf Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach-Innere Stadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Viktring Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Spittal an der Drau Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Lind Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Auen Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Finkenstein am Faaker See Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Veit an der Glan Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Martin Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Klagenfurt am Wörthersee Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Karintiya Saat Kaç? Avusturya -Axams Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Amras Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Völs Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Landeck Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kitzbühel Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kufstein Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Lienz Saat Kaç? Tirol, Avusturya -