Kocaeli Ordu Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kocaeli Ordu arası kaç km, Kocaeli Ordu arası kaç saat, Kocaeli Ordu Uçakla Kaç Saat?, Kocaeli Ordu Otobüsle Kaç Saat?, Kocaeli Ordu Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kocaeli Ordu Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kocaeli Ordu arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kocaeli - Ordu Arası

Araba Süresi: 9 saat 24 dakika 
Araba Mesafesi: 773 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 35 dakika 
Otobüs Mesafesi: 773 kilometre 
Otobüs Süresi: 11 saat 20 dakika 
Yürüme Mesafesi: 154 saat - 751 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 67 

Kocaeli Ordu Arası Kaç Km?

Kocaeli - Ordu arası 773 kilometre'dir.


Kocaeli Ordu Arabayla Kaç Saat?

Kocaeli Ordu arası araba ile 9 saat 24 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kocaeli Ordu Arası Arabam Kaç Yakar?

Kocaeli Ordu arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 773 kilometre mesafede 50.2 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1156 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 42.5 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 893 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 384 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kocaeli Ordu Otobüsle Kaç Saat?

Kocaeli Ordu arası otobüs ile 11 saat 20 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kocaeli Ordu Uçakla Kaç Saat?

Kocaeli Ordu arası uçak ile 1 saat 35 dakika sürer.


Kocaeli ile Ordu Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık onuncu şehridir. Şehir, ülkenin en büyük sanayi ve ticaret kentlerinden biridir. Kocaeli; SEGE-2011 sıralamasına göre İstanbul, Ankara ve İzmir'den sonra en gelişmiş şehirdir.

Ordu, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık yirmi dokuzuncu şehridir. Karadeniz Bölgesinde Doğu Karadeniz bölümünde yer almaktadır. Ancak yeni oluşturulan ve bölgesel karışıklıkları ortadan kaldırmak için düzenlenen yeni bölgesel istatistiki düzenlemelerde Ordu ilinin tamamı Doğu Karadeniz topraklarında kaldı.Osmanlı döneminde, 1920 yılında, bağlı olduğu Trabzon vilayetinden ayrılmış, 4 Nisan 1920 tarihinde il statüsüne kavuşmuştur.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -