Kocaeli Osmaniye Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kocaeli Osmaniye arası kaç km, Kocaeli Osmaniye arası kaç saat, Kocaeli Osmaniye Uçakla Kaç Saat?, Kocaeli Osmaniye Otobüsle Kaç Saat?, Kocaeli Osmaniye Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kocaeli Osmaniye Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kocaeli Osmaniye arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kocaeli - Osmaniye Arası

Araba Süresi: 8 saat 53 dakika 
Araba Mesafesi: 934 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 934 kilometre 
Otobüs Süresi: 12 saat 54 dakika 
Yürüme Mesafesi: 180 saat - 879 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 53 

Kocaeli Osmaniye Arası Kaç Km?

Kocaeli - Osmaniye arası 934 kilometre'dir.


Kocaeli Osmaniye Arabayla Kaç Saat?

Kocaeli Osmaniye arası araba ile 8 saat 53 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kocaeli Osmaniye Arası Arabam Kaç Yakar?

Kocaeli Osmaniye arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 934 kilometre mesafede 60.7 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1397 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 51.4 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1079 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 463 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kocaeli Osmaniye Otobüsle Kaç Saat?

Kocaeli Osmaniye arası otobüs ile 12 saat 54 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kocaeli ile Osmaniye Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık onuncu şehridir. Şehir, ülkenin en büyük sanayi ve ticaret kentlerinden biridir. Kocaeli; SEGE-2011 sıralamasına göre İstanbul, Ankara ve İzmir'den sonra en gelişmiş şehirdir.

Osmaniye, Türkiye'nin Osmaniye ilinde yer alan bir şehir ve aynı ilin merkez ilçesidir.Çukurova ilk çağlardan itibaren çeşitli uygarlıklara (Hitit, Pers, Roma) beşiklik yapmıştır. Coğrafi ve stratejik konumu itibarıyla yerleşmeye müsait olan Osmaniye, Doğu Anadolu'nun giriş kapısı durumundadır. Orta Doğu ülkeleri ile bağlantı sağlayan yol üzerindedir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -