Kocaeli Rize Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kocaeli Rize arası kaç km, Kocaeli Rize arası kaç saat, Kocaeli Rize Uçakla Kaç Saat?, Kocaeli Rize Otobüsle Kaç Saat?, Kocaeli Rize Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kocaeli Rize Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kocaeli Rize arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kocaeli - Rize Arası

Araba Süresi: 12 saat 45 dakika 
Araba Mesafesi: 1055 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 45 dakika 
Otobüs Mesafesi: 1055 kilometre 
Otobüs Süresi: 16 saat 15 dakika 
Yürüme Mesafesi: 216 saat - 1.046 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 24 

Kocaeli Rize Arası Kaç Km?

Kocaeli - Rize arası 1055 kilometre'dir.


Kocaeli Rize Arabayla Kaç Saat?

Kocaeli Rize arası araba ile 12 saat 45 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kocaeli Rize Arası Arabam Kaç Yakar?

Kocaeli Rize arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1055 kilometre mesafede 68.6 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1578 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 58.0 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1219 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 523 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kocaeli Rize Otobüsle Kaç Saat?

Kocaeli Rize arası otobüs ile 16 saat 15 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kocaeli Rize Uçakla Kaç Saat?

Kocaeli Rize arası uçak ile 1 saat 45 dakika sürer.


Kocaeli ile Rize Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık onuncu şehridir. Şehir, ülkenin en büyük sanayi ve ticaret kentlerinden biridir. Kocaeli; SEGE-2011 sıralamasına göre İstanbul, Ankara ve İzmir'den sonra en gelişmiş şehirdir.

Rize, Karadeniz Bölgesi'nin Doğu Karadeniz bölümünde yer alan Rize ilinin merkezidir. Tarihi Pontus bölgesinin doğusunda kalan Rize, Osmanlı döneminde Lazistan Sancağı'nda yer almıştır. Günümüzde Türkiye'ye bağlıdır.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -