Kocaeli Sakarya Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kocaeli Sakarya arası kaç km, Kocaeli Sakarya arası kaç saat, Kocaeli Sakarya Uçakla Kaç Saat?, Kocaeli Sakarya Otobüsle Kaç Saat?, Kocaeli Sakarya Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kocaeli Sakarya Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kocaeli Sakarya arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kocaeli - Sakarya Arası

Araba Süresi: 56 dakika 
Araba Mesafesi: 63,9 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 63,9 kilometre 
Otobüs Süresi: 45 dakika 
Yürüme Mesafesi: 11 saat 29 dakika - 56,4 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 122 

Kocaeli Sakarya Arası Kaç Km?

Kocaeli - Sakarya arası 63,9 kilometre'dir.


Kocaeli Sakarya Arabayla Kaç Saat?

Kocaeli Sakarya arası araba ile 56 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kocaeli Sakarya Arası Arabam Kaç Yakar?

Kocaeli Sakarya arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 63,9 kilometre mesafede 4.1 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 95 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 3.5 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 73 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 32 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kocaeli Sakarya Otobüsle Kaç Saat?

Kocaeli Sakarya arası otobüs ile 45 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kocaeli ile Sakarya Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık onuncu şehridir. Şehir, ülkenin en büyük sanayi ve ticaret kentlerinden biridir. Kocaeli; SEGE-2011 sıralamasına göre İstanbul, Ankara ve İzmir'den sonra en gelişmiş şehirdir.

Sakarya, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık yirmi ikinci şehri. Aynı zamanda 2021 yılında Danimarka'da aldığı ödül ile bisiklet şehri unvanını kazanmıştır.Marmara Bölgesi'nin Çatalca-Kocaeli Bölümü'nde yer alır.Sakarya ekonomisinde tarımın önemli bir yeri vardır. Hendek, Karasu ve Kocaali ilçelerinde fındık yetiştiriciliği mevcuttur.Ayrıca mısır tarımı da yapılmaktadır. Sakarya'da sanayi son zamanlarda gelişmeye başlamıştır.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -