Kocaeli Şanlıurfa Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kocaeli Şanlıurfa arası kaç km, Kocaeli Şanlıurfa arası kaç saat, Kocaeli Şanlıurfa Uçakla Kaç Saat?, Kocaeli Şanlıurfa Otobüsle Kaç Saat?, Kocaeli Şanlıurfa Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kocaeli Şanlıurfa Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kocaeli Şanlıurfa arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kocaeli - Şanlıurfa Arası

Araba Süresi: 11 saat 25 dakika 
Araba Mesafesi: 1201 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 40 dakika 
Otobüs Mesafesi: 1201 kilometre 
Otobüs Süresi: 16 saat 45 dakika 
Yürüme Mesafesi: 220 saat - 1.067 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 45 

Kocaeli Şanlıurfa Arası Kaç Km?

Kocaeli - Şanlıurfa arası 1201 kilometre'dir.


Kocaeli Şanlıurfa Arabayla Kaç Saat?

Kocaeli Şanlıurfa arası araba ile 11 saat 25 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kocaeli Şanlıurfa Arası Arabam Kaç Yakar?

Kocaeli Şanlıurfa arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1201 kilometre mesafede 78.1 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 2811 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 66.1 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 2577 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 1106 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kocaeli Şanlıurfa Otobüsle Kaç Saat?

Kocaeli Şanlıurfa arası otobüs ile 16 saat 45 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kocaeli Şanlıurfa Uçakla Kaç Saat?

Kocaeli Şanlıurfa arası uçak ile 1 saat 40 dakika sürer.


Kocaeli ile Şanlıurfa Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık onuncu şehridir. Şehir, ülkenin en büyük sanayi ve ticaret kentlerinden biridir. Kocaeli; SEGE-2011 sıralamasına göre İstanbul, Ankara ve İzmir'den sonra en gelişmiş şehirdir.

Şanlıurfa, halk arasındaki kısa adıyla Urfa veya eski çağlarda bilinen adıyla Edessa, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık sekizinci şehridir.Şehrin yaklaşık 12 km kuzeydoğusunda, MÖ 10.000 yılına ait olduğu düşünülen ve dünyanın bilinen en eski tapınağı olan Göbeklitepe bulunmaktadır.

arasi kac km

Eskişehir İzmir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir İstanbul Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Isparta Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Iğdır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hatay Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hakkari Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gümüşhane Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Giresun Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gaziantep Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzurum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzincan Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Elazığ Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Edirne Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Düzce Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Diyarbakır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Denizli Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çorum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çankırı Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çanakkale Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bursa Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Burdur Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bolu Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bitlis Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bingöl Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bilecik Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bayburt Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Batman Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bartın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Balıkesir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Aydın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -