Kocaeli Sivas Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kocaeli Sivas arası kaç km, Kocaeli Sivas arası kaç saat, Kocaeli Sivas Uçakla Kaç Saat?, Kocaeli Sivas Otobüsle Kaç Saat?, Kocaeli Sivas Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kocaeli Sivas Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kocaeli Sivas arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kocaeli - Sivas Arası

Araba Süresi: 8 saat 45 dakika 
Araba Mesafesi: 798 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 20 dakika 
Otobüs Mesafesi: 798 kilometre 
Otobüs Süresi: 11 saat 40 dakika 
Yürüme Mesafesi: 153 saat - 746 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 19 

Kocaeli Sivas Arası Kaç Km?

Kocaeli - Sivas arası 798 kilometre'dir.


Kocaeli Sivas Arabayla Kaç Saat?

Kocaeli Sivas arası araba ile 8 saat 45 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kocaeli Sivas Arası Arabam Kaç Yakar?

Kocaeli Sivas arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 798 kilometre mesafede 51.9 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1194 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 43.9 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 922 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 396 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kocaeli Sivas Otobüsle Kaç Saat?

Kocaeli Sivas arası otobüs ile 11 saat 40 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kocaeli Sivas Uçakla Kaç Saat?

Kocaeli Sivas arası uçak ile 1 saat 20 dakika sürer.


Kocaeli ile Sivas Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık onuncu şehridir. Şehir, ülkenin en büyük sanayi ve ticaret kentlerinden biridir. Kocaeli; SEGE-2011 sıralamasına göre İstanbul, Ankara ve İzmir'den sonra en gelişmiş şehirdir.

Sivas, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesi'nde yer alan Sivas ilinin merkez ilçesi ve bölgenin en eski ve önemli kentlerinden biridir.Kazı ve araştırmalarda ele geçen buluntular, yörede ilk yerleşimin Cilalı Taş Devri'ne (M.Ö. 8000-5500) uzandığını göstermektedir.

arasi kac km

Oberndorf bei Salzburg Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Zell am See Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Hallein Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Saalfelden am Steinernen Meer Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Bischofshofen Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Salzburg Saat Kaç? Avusturya -Wölfnitz Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Ruprecht Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villacher Vorstadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Annabichl Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Peter Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Völkendorf Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach-Innere Stadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Viktring Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Spittal an der Drau Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Lind Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Auen Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Finkenstein am Faaker See Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Veit an der Glan Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Martin Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Klagenfurt am Wörthersee Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Karintiya Saat Kaç? Avusturya -Axams Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Amras Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Völs Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Landeck Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kitzbühel Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kufstein Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Lienz Saat Kaç? Tirol, Avusturya -