Kocaeli Tekirdağ Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kocaeli Tekirdağ arası kaç km, Kocaeli Tekirdağ arası kaç saat, Kocaeli Tekirdağ Uçakla Kaç Saat?, Kocaeli Tekirdağ Otobüsle Kaç Saat?, Kocaeli Tekirdağ Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kocaeli Tekirdağ Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kocaeli Tekirdağ arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kocaeli - Tekirdağ Arası

Araba Süresi: 3 saat 11 dakika 
Araba Mesafesi: 280 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 40 dakika 
Otobüs Mesafesi: 280 kilometre 
Otobüs Süresi: 5 saat 35 dakika 
Yürüme Mesafesi: 54 saat - 272 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 7 

Kocaeli Tekirdağ Arası Kaç Km?

Kocaeli - Tekirdağ arası 280 kilometre'dir.


Kocaeli Tekirdağ Arabayla Kaç Saat?

Kocaeli Tekirdağ arası araba ile 3 saat 11 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kocaeli Tekirdağ Arası Arabam Kaç Yakar?

Kocaeli Tekirdağ arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 280 kilometre mesafede 18.2 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 419 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 15.4 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 324 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 139 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kocaeli Tekirdağ Otobüsle Kaç Saat?

Kocaeli Tekirdağ arası otobüs ile 5 saat 35 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kocaeli Tekirdağ Uçakla Kaç Saat?

Kocaeli Tekirdağ arası uçak ile 40 dakika sürer.


Kocaeli ile Tekirdağ Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık onuncu şehridir. Şehir, ülkenin en büyük sanayi ve ticaret kentlerinden biridir. Kocaeli; SEGE-2011 sıralamasına göre İstanbul, Ankara ve İzmir'den sonra en gelişmiş şehirdir.

Tekirdağ, Marmara Denizi'nin kuzey kıyısında, Avrupa Türkiye'nin Trakya kesiminde bir ildir. Başkentinin adı da Tekirdağ'dır.Tekirdağ ilçesi tarım ürünleri limanına sahip bir ticaret merkezidir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -