Kocaeli Trabzon Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kocaeli Trabzon arası kaç km, Kocaeli Trabzon arası kaç saat, Kocaeli Trabzon Uçakla Kaç Saat?, Kocaeli Trabzon Otobüsle Kaç Saat?, Kocaeli Trabzon Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kocaeli Trabzon Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kocaeli Trabzon arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kocaeli - Trabzon Arası

Araba Süresi: 11 saat 39 dakika 
Araba Mesafesi: 977 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 40 dakika 
Otobüs Mesafesi: 977 kilometre 
Otobüs Süresi: 14 saat 45 dakika 
Yürüme Mesafesi: 199 saat - 965 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 39 

Kocaeli Trabzon Arası Kaç Km?

Kocaeli - Trabzon arası 977 kilometre'dir.


Kocaeli Trabzon Arabayla Kaç Saat?

Kocaeli Trabzon arası araba ile 11 saat 39 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kocaeli Trabzon Arası Arabam Kaç Yakar?

Kocaeli Trabzon arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 977 kilometre mesafede 63.5 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1461 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 53.7 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1129 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 485 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kocaeli Trabzon Otobüsle Kaç Saat?

Kocaeli Trabzon arası otobüs ile 14 saat 45 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kocaeli Trabzon Uçakla Kaç Saat?

Kocaeli Trabzon arası uçak ile 1 saat 40 dakika sürer.


Kocaeli ile Trabzon Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık onuncu şehridir. Şehir, ülkenin en büyük sanayi ve ticaret kentlerinden biridir. Kocaeli; SEGE-2011 sıralamasına göre İstanbul, Ankara ve İzmir'den sonra en gelişmiş şehirdir.

Trabzon Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık yirmi yedinci şehridir. Karadeniz Bölgesi'nin Doğu Karadeniz Bölümü'nde yer alan ilin Karadeniz'e kıyısı bulunur.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -