Kocaeli Yalova Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kocaeli Yalova arası kaç km, Kocaeli Yalova arası kaç saat, Kocaeli Yalova Uçakla Kaç Saat?, Kocaeli Yalova Otobüsle Kaç Saat?, Kocaeli Yalova Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kocaeli Yalova Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kocaeli Yalova arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kocaeli - Yalova Arası

Araba Süresi: 1 saat 17 dakika 
Araba Mesafesi: 91,1 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 91,1 kilometre 
Otobüs Süresi: 1 saat 15 dakika 
Yürüme Mesafesi: 19 saat 29 dakika - 94,7 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 81 

Kocaeli Yalova Arası Kaç Km?

Kocaeli - Yalova arası 91,1 kilometre'dir.


Kocaeli Yalova Arabayla Kaç Saat?

Kocaeli Yalova arası araba ile 1 saat 17 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kocaeli Yalova Arası Arabam Kaç Yakar?

Kocaeli Yalova arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 91,1 kilometre mesafede 5.9 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 137 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 5.0 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 106 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 46 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kocaeli Yalova Otobüsle Kaç Saat?

Kocaeli Yalova arası otobüs ile 1 saat 15 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kocaeli ile Yalova Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık onuncu şehridir. Şehir, ülkenin en büyük sanayi ve ticaret kentlerinden biridir. Kocaeli; SEGE-2011 sıralamasına göre İstanbul, Ankara ve İzmir'den sonra en gelişmiş şehirdir.

Yalova, Yalova ilinin merkezi olan ilçedir. 6 Haziran 1995 tarihinde kurulan Yalova ilinin merkez ilçesi olmuştur. Armutlu Yarımadası'nın kuzey kıyısı ile Samanlı Dağları'nın kuzey eteklerine kurulmuş olan Yalova, Türkiye'nin kuzeybatısında, Marmara bölgesinin güneydoğu kesiminde yer almaktadır.

arasi kac km

Oberndorf bei Salzburg Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Zell am See Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Hallein Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Saalfelden am Steinernen Meer Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Bischofshofen Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Salzburg Saat Kaç? Avusturya -Wölfnitz Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Ruprecht Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villacher Vorstadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Annabichl Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Peter Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Völkendorf Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach-Innere Stadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Viktring Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Spittal an der Drau Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Lind Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Auen Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Finkenstein am Faaker See Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Veit an der Glan Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Martin Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Klagenfurt am Wörthersee Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Karintiya Saat Kaç? Avusturya -Axams Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Amras Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Völs Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Landeck Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kitzbühel Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kufstein Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Lienz Saat Kaç? Tirol, Avusturya -