Kocaeli Yozgat Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kocaeli Yozgat arası kaç km, Kocaeli Yozgat arası kaç saat, Kocaeli Yozgat Uçakla Kaç Saat?, Kocaeli Yozgat Otobüsle Kaç Saat?, Kocaeli Yozgat Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kocaeli Yozgat Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kocaeli Yozgat arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kocaeli - Yozgat Arası

Araba Süresi: 6 saat 38 dakika 
Araba Mesafesi: 619 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 619 kilometre 
Otobüs Süresi: 8 saat 35 dakika 
Yürüme Mesafesi: 117 saat - 566 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 23 

Kocaeli Yozgat Arası Kaç Km?

Kocaeli - Yozgat arası 619 kilometre'dir.


Kocaeli Yozgat Arabayla Kaç Saat?

Kocaeli Yozgat arası araba ile 6 saat 38 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kocaeli Yozgat Arası Arabam Kaç Yakar?

Kocaeli Yozgat arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 619 kilometre mesafede 40.2 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 926 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 34.0 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 715 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 307 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kocaeli Yozgat Otobüsle Kaç Saat?

Kocaeli Yozgat arası otobüs ile 8 saat 35 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kocaeli ile Yozgat Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık onuncu şehridir. Şehir, ülkenin en büyük sanayi ve ticaret kentlerinden biridir. Kocaeli; SEGE-2011 sıralamasına göre İstanbul, Ankara ve İzmir'den sonra en gelişmiş şehirdir.

Yozgat eski ismi Bozok, Yozgat ilinin merkezidir. Yozgat İç Anadolu'nun merkezinde bulunan başkent Ankara'ya 217 kilometre uzaklıktadır.

arasi kac km

Oberndorf bei Salzburg Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Zell am See Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Hallein Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Saalfelden am Steinernen Meer Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Bischofshofen Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Salzburg Saat Kaç? Avusturya -Wölfnitz Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Ruprecht Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villacher Vorstadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Annabichl Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Peter Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Völkendorf Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach-Innere Stadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Viktring Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Spittal an der Drau Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Lind Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Auen Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Finkenstein am Faaker See Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Veit an der Glan Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Martin Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Klagenfurt am Wörthersee Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Karintiya Saat Kaç? Avusturya -Axams Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Amras Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Völs Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Landeck Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kitzbühel Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kufstein Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Lienz Saat Kaç? Tirol, Avusturya -