Kocaeli Zonguldak Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kocaeli Zonguldak arası kaç km, Kocaeli Zonguldak arası kaç saat, Kocaeli Zonguldak Uçakla Kaç Saat?, Kocaeli Zonguldak Otobüsle Kaç Saat?, Kocaeli Zonguldak Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kocaeli Zonguldak Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kocaeli Zonguldak arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kocaeli - Zonguldak Arası

Araba Süresi: 3 saat 39 dakika 
Araba Mesafesi: 247 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 45 dakika 
Otobüs Mesafesi: 247 kilometre 
Otobüs Süresi: 3 saat 50 dakika 
Yürüme Mesafesi: 45 saat - 213 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 31 

Kocaeli Zonguldak Arası Kaç Km?

Kocaeli - Zonguldak arası 247 kilometre'dir.


Kocaeli Zonguldak Arabayla Kaç Saat?

Kocaeli Zonguldak arası araba ile 3 saat 39 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kocaeli Zonguldak Arası Arabam Kaç Yakar?

Kocaeli Zonguldak arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 247 kilometre mesafede 16.1 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 578 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 13.6 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 530 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 228 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kocaeli Zonguldak Otobüsle Kaç Saat?

Kocaeli Zonguldak arası otobüs ile 3 saat 50 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kocaeli Zonguldak Uçakla Kaç Saat?

Kocaeli Zonguldak arası uçak ile 45 dakika sürer.


Kocaeli ile Zonguldak Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık onuncu şehridir. Şehir, ülkenin en büyük sanayi ve ticaret kentlerinden biridir. Kocaeli; SEGE-2011 sıralamasına göre İstanbul, Ankara ve İzmir'den sonra en gelişmiş şehirdir.

Zonguldak, Zonguldak ilinin merkez ilçesi ve aynı isme sahip şehri. Karadeniz kıyısında bulunan şehir, özellikle limanıyla Türkiye'nin Karadeniz ülkeleriyle arasındaki deniz ticaretinde önemli bir yere sahiptir. Ayrıca Türkiye'nin en zengin taşkömürü madenlerini barındırır.

arasi kac km

Eskişehir İzmir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir İstanbul Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Isparta Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Iğdır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hatay Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hakkari Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gümüşhane Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Giresun Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gaziantep Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzurum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzincan Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Elazığ Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Edirne Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Düzce Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Diyarbakır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Denizli Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çorum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çankırı Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çanakkale Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bursa Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Burdur Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bolu Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bitlis Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bingöl Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bilecik Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bayburt Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Batman Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bartın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Balıkesir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Aydın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -