Mardin Artvin Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Mardin Artvin arası kaç km, Mardin Artvin arası kaç saat, Mardin Artvin Uçakla Kaç Saat?, Mardin Artvin Otobüsle Kaç Saat?, Mardin Artvin Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Mardin Artvin Arası Arabam Kaç Yakar? ile Mardin Artvin arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Mardin - Artvin Arası

Araba Süresi: 8 saat 49 dakika 
Araba Mesafesi: 604 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 40 dakika 
Otobüs Mesafesi: 604 kilometre 
Otobüs Süresi: 17 saat 
Yürüme Mesafesi: 139 saat - 661 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 1 

Mardin Artvin Arası Kaç Km?

Mardin - Artvin arası 604 kilometre'dir.


Mardin Artvin Arabayla Kaç Saat?

Mardin Artvin arası araba ile 8 saat 49 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Mardin Artvin Arası Arabam Kaç Yakar?

Mardin Artvin arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 604 kilometre mesafede 39.3 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 805 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 33.2 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 771 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 331 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Mardin Artvin Otobüsle Kaç Saat?

Mardin Artvin arası otobüs ile 17 saat sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Mardin Artvin Uçakla Kaç Saat?

Mardin Artvin arası uçak ile 40 dakika sürer.


Mardin ile Artvin Hakkında Genel Bilgiler

Mardin, Türkiye'nin büyükşehir statüsüne giren bir ili ve en kalabalık yirmi altıncı şehridir.Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin Dicle Bölümü'nde yer alır. Suriye ile sınır komşusudur.

Artvin Türkiye'nin Karadeniz Bölgesi'nin doğu ucunda bulunan bir şehirdir ve Artvin ilinin merkezidir. Artvin, Orta Çağ'da Gürcistan'ın bölgelerinden biri olan Klarceti'deki yerleşmelerden biriydi. Önemli yolların geçtiği bir kavşakta yer alıyordu.

arasi kac km

Batman İstanbul Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Isparta Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Iğdır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Hatay Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Hakkari Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Gümüşhane Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Giresun Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Gaziantep Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Eskişehir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Pacific Pines Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Bracken Ridge Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Nerang Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Helensvale Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Calamvale Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Capalaba Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Sunnybank Hills Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Narangba Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Labrador Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Maroochydore Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Redbank Plains Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Deception Bay Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Kallangur Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Kirwan Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Morayfield Saat Kaç? Queensland, Avustralya -North Lakes Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Forest Lake Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Mount Isa Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Robina Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Upper Coomera Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Caboolture Saat Kaç? Queensland, Avustralya -