Mardin Bolu Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Mardin Bolu arası kaç km, Mardin Bolu arası kaç saat, Mardin Bolu Uçakla Kaç Saat?, Mardin Bolu Otobüsle Kaç Saat?, Mardin Bolu Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Mardin Bolu Arası Arabam Kaç Yakar? ile Mardin Bolu arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Mardin - Bolu Arası

Araba Süresi: 13 saat 1 dakika 
Araba Mesafesi: 1215 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 1215 kilometre 
Otobüs Süresi: 18 saat 15 dakika 
Yürüme Mesafesi: 223 saat - 1.092 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 9 

Mardin Bolu Arası Kaç Km?

Mardin - Bolu arası 1215 kilometre'dir.


Mardin Bolu Arabayla Kaç Saat?

Mardin Bolu arası araba ile 13 saat 1 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Mardin Bolu Arası Arabam Kaç Yakar?

Mardin Bolu arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1215 kilometre mesafede 79.0 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 1619 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 66.8 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 1551 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 666 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Mardin Bolu Otobüsle Kaç Saat?

Mardin Bolu arası otobüs ile 18 saat 15 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Mardin ile Bolu Hakkında Genel Bilgiler

Mardin, Türkiye'nin büyükşehir statüsüne giren bir ili ve en kalabalık yirmi altıncı şehridir.Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin Dicle Bölümü'nde yer alır. Suriye ile sınır komşusudur.

Bolu, Bolu ilinin merkez ilçesi ve aynı adlı bir şehirdir.Bolu İl Merkezine göre; Dörtdivan, Yeniçağa ve Gerede İlçeleri doğuda, Mengen kuzeydoğuda, Göynük ve Mudurnu İlçeleri güneybatıda, Seben ve Kıbrıscık İlçeleri ise güneyde yer almaktadır. Bolu genellikle Batı Karadeniz ve Karadeniz iklim tiplerinin içinde yer almaktadır. Bunun yanında güneybatı bölümlerinde Marmara ve İç Anadolu iklim tipleri de görülmektedir.

arasi kac km

Mackaya Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Toowoomba Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Cairns Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Townsville Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Logan City Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Gold Coast Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Brisbane Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Queensland Saat Kaç? Avustralya -Howard Springs Saat Kaç? Northern Territory, Avustralya -Palmerston Saat Kaç? Northern Territory, Avustralya -Alice Springs Saat Kaç? Northern Territory, Avustralya -Darwin Saat Kaç? Northern Territory, Avustralya -Northern Territory Saat Kaç? Avustralya -Broken Hill Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -Griffith Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -Cherrybrook Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -Wollongong City Centre Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -Seven Hills Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -Bexley Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -Lidcombe Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -St Clair Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -Punchbowl Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -Dee Why Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -Cabramatta Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -Hornsby Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -Greystanes Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -Goulburn Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -Glenmore Park Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -Granville Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -Epping Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -