Mardin Çanakkale Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Mardin Çanakkale arası kaç km, Mardin Çanakkale arası kaç saat, Mardin Çanakkale Uçakla Kaç Saat?, Mardin Çanakkale Otobüsle Kaç Saat?, Mardin Çanakkale Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Mardin Çanakkale Arası Arabam Kaç Yakar? ile Mardin Çanakkale arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Mardin - Çanakkale Arası

Araba Süresi: 18 saat 15 dakika 
Araba Mesafesi: 1636 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 30 dakika 
Otobüs Mesafesi: 1636 kilometre 
Otobüs Süresi: 23 saat 
Yürüme Mesafesi: 313 saat - 1.531 km 
Otobüs Sefer Sayısı:  

Mardin Çanakkale Arası Kaç Km?

Mardin - Çanakkale arası 1636 kilometre'dir.


Mardin Çanakkale Arabayla Kaç Saat?

Mardin Çanakkale arası araba ile 18 saat 15 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Mardin Çanakkale Arası Arabam Kaç Yakar?

Mardin Çanakkale arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1636 kilometre mesafede 106.3 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 2180 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 90.0 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 2088 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 896 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Mardin Çanakkale Otobüsle Kaç Saat?

Mardin Çanakkale arası otobüs ile 23 saat sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Mardin Çanakkale Uçakla Kaç Saat?

Mardin Çanakkale arası uçak ile 1 saat 30 dakika sürer.


Mardin ile Çanakkale Hakkında Genel Bilgiler

Mardin, Türkiye'nin büyükşehir statüsüne giren bir ili ve en kalabalık yirmi altıncı şehridir.Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin Dicle Bölümü'nde yer alır. Suriye ile sınır komşusudur.

Çanakkale, Kuzeybatı Anadolu'da yer alan Çanakkale ilinin merkez ilçesidir.Çanakkale Osmanlı zamanında önemli bir kale işlevi görmüş olup, Kale-i Sultaniye ya da günümüz Türkçesi ile Sultaniye Kalesi ismi bu işlevin bir kanıtıdır.

arasi kac km

Kallangur Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Kirwan Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Morayfield Saat Kaç? Queensland, Avustralya -North Lakes Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Forest Lake Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Mount Isa Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Robina Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Upper Coomera Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Caboolture Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Buderim Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Gladstone Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Surfers Paradise Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Southport Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Hervey Bay Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Rockhampton Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Bundaberg Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Mackaya Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Toowoomba Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Cairns Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Townsville Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Logan City Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Gold Coast Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Brisbane Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Queensland Saat Kaç? Avustralya -Howard Springs Saat Kaç? Northern Territory, Avustralya -Palmerston Saat Kaç? Northern Territory, Avustralya -Alice Springs Saat Kaç? Northern Territory, Avustralya -Darwin Saat Kaç? Northern Territory, Avustralya -Northern Territory Saat Kaç? Avustralya -Broken Hill Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -