Mardin Tekirdağ Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Mardin Tekirdağ arası kaç km, Mardin Tekirdağ arası kaç saat, Mardin Tekirdağ Uçakla Kaç Saat?, Mardin Tekirdağ Otobüsle Kaç Saat?, Mardin Tekirdağ Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Mardin Tekirdağ Arası Arabam Kaç Yakar? ile Mardin Tekirdağ arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Mardin - Tekirdağ Arası

Araba Süresi: 18 saat 22 dakika 
Araba Mesafesi: 1633 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 50 dakika 
Otobüs Mesafesi: 1633 kilometre 
Otobüs Süresi: 21 saat 49 dakika 
Yürüme Mesafesi: 289 saat - 1.490 km 
Otobüs Sefer Sayısı:  

Mardin Tekirdağ Arası Kaç Km?

Mardin - Tekirdağ arası 1633 kilometre'dir.


Mardin Tekirdağ Arabayla Kaç Saat?

Mardin Tekirdağ arası araba ile 18 saat 22 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Mardin Tekirdağ Arası Arabam Kaç Yakar?

Mardin Tekirdağ arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1633 kilometre mesafede 106.1 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 2176 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 89.8 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 2084 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 895 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Mardin Tekirdağ Otobüsle Kaç Saat?

Mardin Tekirdağ arası otobüs ile 21 saat 49 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Mardin Tekirdağ Uçakla Kaç Saat?

Mardin Tekirdağ arası uçak ile 1 saat 50 dakika sürer.


Mardin ile Tekirdağ Hakkında Genel Bilgiler

Mardin, Türkiye'nin büyükşehir statüsüne giren bir ili ve en kalabalık yirmi altıncı şehridir.Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin Dicle Bölümü'nde yer alır. Suriye ile sınır komşusudur.

Tekirdağ, Marmara Denizi'nin kuzey kıyısında, Avrupa Türkiye'nin Trakya kesiminde bir ildir. Başkentinin adı da Tekirdağ'dır.Tekirdağ ilçesi tarım ürünleri limanına sahip bir ticaret merkezidir.

arasi kac km

Queensland Saat Kaç? Avustralya -Howard Springs Saat Kaç? Northern Territory, Avustralya -Palmerston Saat Kaç? Northern Territory, Avustralya -Alice Springs Saat Kaç? Northern Territory, Avustralya -Darwin Saat Kaç? Northern Territory, Avustralya -Northern Territory Saat Kaç? Avustralya -Broken Hill Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -Griffith Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -Cherrybrook Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -Wollongong City Centre Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -Seven Hills Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -Bexley Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -Lidcombe Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -St Clair Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -Punchbowl Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -Dee Why Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -Cabramatta Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -Hornsby Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -Greystanes Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -Goulburn Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -Glenmore Park Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -Granville Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -Epping Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -Armidale Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -Ashfield Saat Kaç? New South Wales, Avustralya -Batman Erzurum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Erzincan Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Elazığ Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Edirne Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Düzce Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -