Ordu Denizli Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Ordu Denizli arası kaç km, Ordu Denizli arası kaç saat, Ordu Denizli Uçakla Kaç Saat?, Ordu Denizli Otobüsle Kaç Saat?, Ordu Denizli Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Ordu Denizli Arası Arabam Kaç Yakar? ile Ordu Denizli arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Ordu - Denizli Arası

Araba Süresi: 12 saat 23 dakika 
Araba Mesafesi: 1044 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 40 dakika 
Otobüs Mesafesi: 1044 kilometre 
Otobüs Süresi: 16 saat 30 dakika 
Yürüme Mesafesi: 207 saat - 1.003 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 8 

Ordu Denizli Arası Kaç Km?

Ordu - Denizli arası 1044 kilometre'dir.


Ordu Denizli Arabayla Kaç Saat?

Ordu Denizli arası araba ile 12 saat 23 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Ordu Denizli Arası Arabam Kaç Yakar?

Ordu Denizli arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1044 kilometre mesafede 67.9 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 2443 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 57.4 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 2240 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 961 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Ordu Denizli Otobüsle Kaç Saat?

Ordu Denizli arası otobüs ile 16 saat 30 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Ordu Denizli Uçakla Kaç Saat?

Ordu Denizli arası uçak ile 1 saat 40 dakika sürer.


Ordu ile Denizli Hakkında Genel Bilgiler

Ordu, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık yirmi dokuzuncu şehridir. Karadeniz Bölgesinde Doğu Karadeniz bölümünde yer almaktadır. Ancak yeni oluşturulan ve bölgesel karışıklıkları ortadan kaldırmak için düzenlenen yeni bölgesel istatistiki düzenlemelerde Ordu ilinin tamamı Doğu Karadeniz topraklarında kaldı.Osmanlı döneminde, 1920 yılında, bağlı olduğu Trabzon vilayetinden ayrılmış, 4 Nisan 1920 tarihinde il statüsüne kavuşmuştur. İlin kuzeyinde Karadeniz, güneyinde Tokat ve Sivas illeri, batısında Samsun, doğusunda Giresun ili vardır. Ordu ilinde Karadeniz iklimi görülmektedir.

Denizli, Türkiye'de Ege Bölgesi'nde yer alan bir ildir.Ege Bölgesi'nde İzmir'den sonra ikinci Büyükşehir'dir. Tekstil sanayi, metal, gıda ürünleri ve yöreye has Denizli horozu ile meşhurdur. Anadolu Yarımadası'nın güneybatı, Ege Bölgesi'nin güneydoğusunda yer alır. Ege ve Akdeniz Bölgeleri arasında bir geçit durumundadır.İlde yazlar sıcak ve kurak, kışlar ılık ve yağışlıdır.

arasi kac km

Eskişehir İzmir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir İstanbul Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Isparta Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Iğdır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hatay Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hakkari Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gümüşhane Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Giresun Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gaziantep Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzurum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzincan Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Elazığ Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Edirne Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Düzce Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Diyarbakır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Denizli Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çorum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çankırı Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çanakkale Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bursa Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Burdur Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bolu Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bitlis Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bingöl Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bilecik Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bayburt Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Batman Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bartın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Balıkesir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Aydın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -