Trabzon Antalya Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Trabzon Antalya arası kaç km, Trabzon Antalya arası kaç saat, Trabzon Antalya Uçakla Kaç Saat?, Trabzon Antalya Otobüsle Kaç Saat?, Trabzon Antalya Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Trabzon Antalya Arası Arabam Kaç Yakar? ile Trabzon Antalya arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Trabzon - Antalya Arası

Araba Süresi: 15 saat 11 dakika 
Araba Mesafesi: 1160 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 1 saat 55 dakika 
Otobüs Mesafesi: 1160 kilometre 
Otobüs Süresi: 21 saat 30 dakika 
Yürüme Mesafesi: 232 saat - 1.120 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 9 

Trabzon Antalya Arası Kaç Km?

Trabzon - Antalya arası 1160 kilometre'dir.


Trabzon Antalya Arabayla Kaç Saat?

Trabzon Antalya arası araba ile 15 saat 11 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Trabzon Antalya Arası Arabam Kaç Yakar?

Trabzon Antalya arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 1160 kilometre mesafede 75.4 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 2715 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 63.8 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 2489 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 1068 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Trabzon Antalya Otobüsle Kaç Saat?

Trabzon Antalya arası otobüs ile 21 saat 30 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Trabzon Antalya Uçakla Kaç Saat?

Trabzon Antalya arası uçak ile 1 saat 55 dakika sürer.


Trabzon ile Antalya Hakkında Genel Bilgiler

Trabzon Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık yirmi yedinci şehridir. Karadeniz Bölgesi'nin Doğu Karadeniz Bölümü'nde yer alan ilin Karadeniz'e kıyısı bulunur. Batısında Giresun'a bağlı Eynesil ilçesi, güneyinde Gümüşhane'ye bağlı Torul ilçesi ve Bayburt, doğusunda da Rize'ye bağlı İkizdere ve Kalkandere ilçeleri bulunur. Trabzon iki il ile birlikte de "şehzadeler şehri" olarak anılır. Karadeniz'e özgü ılıman iklime sahiptir.

Antalya, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık beşinci şehridir. Türkiye'de "turizmin başkenti" olarak görülmektedir. Güneyinde Akdeniz ve kuzeyinde denize paralel uzanan Toroslar ile çevrili olup, doğusunda Mersin, Konya ve Karaman, kuzeyinde Isparta ve Burdur, batısında Muğla illeri ile komşudur. Türk turizminde İstanbul ile birlikte en çok turist çeken bir diğer ilde Antalya'dır. Türkiye'de en çok antik kent bulunan ildir. Antalya ili iklimi genel olarak Akdeniz iklimine girmektedir. Yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçer.

arasi kac km

Eskişehir İzmir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir İstanbul Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Isparta Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Iğdır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hatay Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Hakkari Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gümüşhane Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Giresun Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Gaziantep Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzurum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Erzincan Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Elazığ Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Edirne Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Düzce Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Diyarbakır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Denizli Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çorum Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çankırı Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Çanakkale Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bursa Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Burdur Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bolu Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bitlis Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bingöl Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bilecik Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bayburt Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Batman Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Bartın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Balıkesir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Eskişehir Aydın Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -