Balıkesir Edirne Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Balıkesir Edirne arası kaç km, Balıkesir Edirne arası kaç saat, Balıkesir Edirne Uçakla Kaç Saat?, Balıkesir Edirne Otobüsle Kaç Saat?, Balıkesir Edirne Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Balıkesir Edirne Arası Arabam Kaç Yakar? ile Balıkesir Edirne arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Balıkesir - Edirne Arası

Araba Süresi: 4 saat 46 dakika 
Araba Mesafesi: 356 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 356 kilometre 
Otobüs Süresi: 6 saat 30 dakika 
Yürüme Mesafesi: 48 saat - 292 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 1 

Balıkesir Edirne Arası Kaç Km?

Balıkesir - Edirne arası 356 kilometre'dir.


Balıkesir Edirne Arabayla Kaç Saat?

Balıkesir Edirne arası araba ile 4 saat 46 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Balıkesir Edirne Arası Arabam Kaç Yakar?

Balıkesir Edirne arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 356 kilometre mesafede 23.1 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 533 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 19.6 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 412 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 177 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Balıkesir Edirne Otobüsle Kaç Saat?

Balıkesir Edirne arası otobüs ile 6 saat 30 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Balıkesir ile Edirne Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

Edirne Türkiye'nin Edirne ilinde yer alan şehir ve aynı ilin merkez ilçesi. Marmara Bölgesi'nin Trakya kesiminde, Yunanistan ve Bulgaristan sınırında yer almaktadır. Edirne, 1363'den 1453'e kadar Osmanlı İmparatorluğu'nun başkentiydi.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -