Edirne Balıkesir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Edirne Balıkesir arası kaç km, Edirne Balıkesir arası kaç saat, Edirne Balıkesir Uçakla Kaç Saat?, Edirne Balıkesir Otobüsle Kaç Saat?, Edirne Balıkesir Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Edirne Balıkesir Arası Arabam Kaç Yakar? ile Edirne Balıkesir arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Edirne - Balıkesir Arası

Araba Süresi: 5 saat 27 dakika 
Araba Mesafesi: 529 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 529 kilometre 
Otobüs Süresi: 7 saat 
Yürüme Mesafesi: 52 saat - 311 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 1 

Edirne Balıkesir Arası Kaç Km?

Edirne - Balıkesir arası 529 kilometre'dir.


Edirne Balıkesir Arabayla Kaç Saat?

Edirne Balıkesir arası araba ile 5 saat 27 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Edirne Balıkesir Arası Arabam Kaç Yakar?

Edirne Balıkesir arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 529 kilometre mesafede 34.4 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 791 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 29.1 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 611 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 263 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Edirne Balıkesir Otobüsle Kaç Saat?

Edirne Balıkesir arası otobüs ile 7 saat sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Edirne ile Balıkesir Hakkında Genel Bilgiler

Edirne Türkiye'nin Edirne ilinde yer alan şehir ve aynı ilin merkez ilçesi. Marmara Bölgesi'nin Trakya kesiminde, Yunanistan ve Bulgaristan sınırında yer almaktadır. Edirne, 1363'den 1453'e kadar Osmanlı İmparatorluğu'nun başkentiydi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Balıkesir ilinin metropol ilçelerini yöneten büyükşehir belediyesidir. 6 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 6360 sayılı On Dört İlde Büyükşehir Belediyesi ve Yirmi Yedi İlçe Kurulması ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'a göre kurulmuş ve ilin bütün sınırları Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dahil edilmiştir.

arasi kac km

Oberndorf bei Salzburg Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Zell am See Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Hallein Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Saalfelden am Steinernen Meer Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Bischofshofen Saat Kaç? Salzburg, Avusturya -Salzburg Saat Kaç? Avusturya -Wölfnitz Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Ruprecht Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villacher Vorstadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Annabichl Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Peter Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Völkendorf Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach-Innere Stadt Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Viktring Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Spittal an der Drau Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Villach Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Lind Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Auen Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Finkenstein am Faaker See Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Veit an der Glan Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Sankt Martin Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Klagenfurt am Wörthersee Saat Kaç? Karintiya, Avusturya -Karintiya Saat Kaç? Avusturya -Axams Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Amras Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Völs Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Landeck Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kitzbühel Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Kufstein Saat Kaç? Tirol, Avusturya -Lienz Saat Kaç? Tirol, Avusturya -