Kırklareli Kocaeli Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kırklareli Kocaeli arası kaç km, Kırklareli Kocaeli arası kaç saat, Kırklareli Kocaeli Uçakla Kaç Saat?, Kırklareli Kocaeli Otobüsle Kaç Saat?, Kırklareli Kocaeli Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kırklareli Kocaeli Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kırklareli Kocaeli arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kırklareli - Kocaeli Arası

Araba Süresi: 3 saat 23 dakika 
Araba Mesafesi: 301 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 301 kilometre 
Otobüs Süresi: 7 saat 30 dakika 
Yürüme Mesafesi: 55 saat - 270 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 4 

Kırklareli Kocaeli Arası Kaç Km?

Kırklareli - Kocaeli arası 301 kilometre'dir.


Kırklareli Kocaeli Arabayla Kaç Saat?

Kırklareli Kocaeli arası araba ile 3 saat 23 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kırklareli Kocaeli Arası Arabam Kaç Yakar?

Kırklareli Kocaeli arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 301 kilometre mesafede 19.6 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 450 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 16.6 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 348 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 150 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kırklareli Kocaeli Otobüsle Kaç Saat?

Kırklareli Kocaeli arası otobüs ile 7 saat 30 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kırklareli ile Kocaeli Hakkında Genel Bilgiler

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

Kocaeli, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık onuncu şehridir. Şehir, ülkenin en büyük sanayi ve ticaret kentlerinden biridir. Kocaeli; SEGE-2011 sıralamasına göre İstanbul, Ankara ve İzmir'den sonra en gelişmiş şehirdir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -