Kocaeli Kırklareli Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Kocaeli Kırklareli arası kaç km, Kocaeli Kırklareli arası kaç saat, Kocaeli Kırklareli Uçakla Kaç Saat?, Kocaeli Kırklareli Otobüsle Kaç Saat?, Kocaeli Kırklareli Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Kocaeli Kırklareli Arası Arabam Kaç Yakar? ile Kocaeli Kırklareli arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Kocaeli - Kırklareli Arası

Araba Süresi: 3 saat 12 dakika 
Araba Mesafesi: 300 kilometre 
Uçuş Mesafesi:  
Otobüs Mesafesi: 300 kilometre 
Otobüs Süresi: 6 saat 15 dakika 
Yürüme Mesafesi: 57 saat - 277 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 3 

Kocaeli Kırklareli Arası Kaç Km?

Kocaeli - Kırklareli arası 300 kilometre'dir.


Kocaeli Kırklareli Arabayla Kaç Saat?

Kocaeli Kırklareli arası araba ile 3 saat 12 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Kocaeli Kırklareli Arası Arabam Kaç Yakar?

Kocaeli Kırklareli arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 300 kilometre mesafede 19.5 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 449 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 16.5 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 347 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 149 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Kocaeli Kırklareli Otobüsle Kaç Saat?

Kocaeli Kırklareli arası otobüs ile 6 saat 15 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Kocaeli ile Kırklareli Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık onuncu şehridir. Şehir, ülkenin en büyük sanayi ve ticaret kentlerinden biridir. Kocaeli; SEGE-2011 sıralamasına göre İstanbul, Ankara ve İzmir'den sonra en gelişmiş şehirdir.

Kırklareli ya da eski adıyla Kırk Kilise, Kırklareli ilinin merkezi olan şehirdir. Kırklareli tarih boyunca konumu itibarıyla birçok antik yerleşim merkezine sahip bir ildir.

arasi kac km

Hietzing Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Simmering Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Donaustadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Hernals Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Ottakring Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Favoriten Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Innere Stadt Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Meidling Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Floridsdorf Saat Kaç? Viyana, Avusturya -Viyana Saat Kaç? Avusturya -Kalsdorf bei Graz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deuchendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Mürzzuschlag Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gleisdorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gratkorn Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leoben Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Leibnitz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Weiz Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Gösting Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Liebenau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Sankt Leonhard Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Eggenberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Lend Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kindberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Kirchenviertel Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Pöllau Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Hafendorf Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Trofaiach Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Deutschlandsberg Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -Puntigam Saat Kaç? Steiermark, Avusturya -