Mardin Diyarbakır Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi

Mardin Diyarbakır arası kaç km, Mardin Diyarbakır arası kaç saat, Mardin Diyarbakır Uçakla Kaç Saat?, Mardin Diyarbakır Otobüsle Kaç Saat?, Mardin Diyarbakır Arası Arabam Ne Kadar Yakar?, Mardin Diyarbakır Arası Arabam Kaç Yakar? ile Mardin Diyarbakır arası yol tarifi bilgilerine sayfamızda ulaşabilirsiniz.

Mardin - Diyarbakır Arası

Araba Süresi: 1 saat 40 dakika 
Araba Mesafesi: 96,0 kilometre 
Uçuş Mesafesi: 20 dakika 
Otobüs Mesafesi: 96,0 kilometre 
Otobüs Süresi: 2 saat 15 dakika 
Yürüme Mesafesi: 18 saat 46 dakika - 92,9 km 
Otobüs Sefer Sayısı: 8 

Mardin Diyarbakır Arası Kaç Km?

Mardin - Diyarbakır arası 96,0 kilometre'dir.


Mardin Diyarbakır Arabayla Kaç Saat?

Mardin Diyarbakır arası araba ile 1 saat 40 dakika sürer.

Kendi araçınız ile yapacağınız yolculuk esnasında sizlere bağlı olarak dinlenme ve yol durumlarına göre bu durum değişmektedir.


Mardin Diyarbakır Arası Arabam Kaç Yakar?

Mardin Diyarbakır arası aracınızın tahmini yakıt tutarı.

Benzinli bir araç kullanıyorsanız 96,0 kilometre mesafede 6.2 Litre yakıt tüketirsiniz. Size maliyeti de 128 TL olur.

Dizel bir aracınız varsa 5.3 Litre yakıt tüketimi yaparsınız. Yakıt maliyeti ise 123 TL olur.

LPG takılı bir araçla yol alıyorsanız 53 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

NOT: kilometre Yakıt hesaplama,Benzinli aracın 100 kilometre'de 90 km/s hızında 6,5 Litre, dizel aracın ise aynı hız ve mesafede ortalama 5,5 Litre yakıt tükettiği varsayılmıştır. Yakıt maliyetiniz aracınızın hızına, yol koşullarına veya bulunduğunuz ilin yakıt fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir.


Mardin Diyarbakır Otobüsle Kaç Saat?

Mardin Diyarbakır arası otobüs ile 2 saat 15 dakika sürer.

Otübüs firmaların yollarda vermiş olduğu mola durumları ile yol durumu,hava koşulları bu durumu değiştire bilmektedir.Tafsiyemiz her zaman verilen saat'e yarım saat daha eklemenizdir.


Mardin Diyarbakır Uçakla Kaç Saat?

Mardin Diyarbakır arası uçak ile 20 dakika sürer.


Mardin ile Diyarbakır Hakkında Genel Bilgiler

Mardin, Türkiye'nin büyükşehir statüsüne giren bir ili ve en kalabalık yirmi altıncı şehridir.Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin Dicle Bölümü'nde yer alır. Suriye ile sınır komşusudur.

Diyarbakır, Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde bulunan bir şehirdir. İlin yüzölçümü 15.168 km²'dir. Valiliğin denizden yüksekliği 660 m'dir.

arasi kac km

Batman Gümüşhane Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Giresun Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Gaziantep Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Batman Eskişehir Arası Kaç Saat? Kaç Km? Yol Tarifi -Pacific Pines Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Bracken Ridge Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Nerang Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Helensvale Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Calamvale Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Capalaba Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Sunnybank Hills Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Narangba Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Labrador Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Maroochydore Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Redbank Plains Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Deception Bay Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Kallangur Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Kirwan Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Morayfield Saat Kaç? Queensland, Avustralya -North Lakes Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Forest Lake Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Mount Isa Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Robina Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Upper Coomera Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Caboolture Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Buderim Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Gladstone Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Surfers Paradise Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Southport Saat Kaç? Queensland, Avustralya -Hervey Bay Saat Kaç? Queensland, Avustralya -